Pierwsza w Tbilisi gejparada zakończyła się ucieczką sodomitów.

Posted: 17/05/2013 in świat

Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji „dnia homofobii”.

Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.

Proszę nie gorszyć się metodami jakie stosują Gruzini. Ten kto choć trochę zna narodową mentalność tego narodu, to ten nie będzie się temu dziwić.

Demonstranci nieśli plakaty: „Nie chcemy Sodomy i Gomory”, „Demokracja nie oznacza niemoralności”, „Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

„Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności” – mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.

Ojciec Dawid, prawosławny duchowny, który jest jednym z organizatorów antygejowskiej demonstracji, powiedział, że wiec „obraża tradycję narodu”.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.

„Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. „Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.

W czwartek zwierzchnik gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarcha Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to „pogwałcenie praw większości i „obraza” dla gruzińskich tradycji.

Gruzja jest jak dotąd jedynym prawosławnym krajem, którego wierni aktywnie walczą z opłacaną przez USA misją sekty świadków Jehowy.

Zapewne przeciwstawienie się gruzińskich obywateli przeciwko wprowadzaniu do ich kraju zboczeństwa zostanie poddane odpowiednim sankcjom przez takie „cywilizowane” kraje jak USrsel czy Unia Europejska.

– PP

.

.

.

.

.

.

Komentarze
 1. Chrystofor pisze:

  Polecam obejrzeć film, tak co do skandynawii, pod tytułem „Postęp po szwedzku” na youtubie

 2. Neto pisze:

  I dobrze zrobili. Nie może mniejszość tak bardzo narzucać sie większości.

 3. saa pisze:

  tak powinni normalni ludzie wszędzie reagować na dgorszenie siane przed tą żygoubeckpedalską zgniliznę.Gonić bydło niemoralne !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. saa pisze:

  niech taką sodomicka parade zorganizuja w izraelu i tam niech mówią żydo.m że mozna zmienić płeć w wieku 16 lat.żydouneckazgnilizna

  • Sowa Krajowa pisze:

   W tym jest rzecz że Żydzi to robią w innych krajach by inne narody były zwykłym bydłem . Poniewaz goje to są zwierzęta tylko mająca ludzką postać by nie obrażać Żydów . Tak jak zwierzęta , które są im pomocne trzeba ich karmić . Dlatego stwoprzyli tzw . rząd światowy gdzie oni chca rządzić innymi stalową ręka . Oni pragną by na świecie było tylko pół miliarda ludzi i dlatego będa dążyć do wojny nuklearnej . Dlatego ten zament na całym swiecie .

 5. dd pisze:

  hehe pederaści uciekali jak szczury.to nie to co u nas biedronie i inne zboki

 6. Oleksandr pisze:

  Stołek w rękach kapłana prawosławnego Gruzji – to super!

 7. Sowa Krajowa pisze:

  Oj żeby ich w Polsce przegonili brawo Gruzini .

 8. Pablo pisze:

  Kretyni kontra kretyni

 9. Człowiek1993 pisze:

  Głupcy, jesteśmy wszyscy głupcami. My, którzy nawet nie zadecydowaliśmy, że jesteśmy tę, a nie inną osobą, o jacy jesteśmy maluczcy w perspektywie białych plam na mapie nieosiągalnych horyzontów myślowych. Gdybyście wiedzieli jak homoseksualizm jest straszny, to współczulibyście tym, którzy z braku miłosierdzia nazywacie zboczeńcami i zwyrodnialcami. A mogło trafić na każdego, bo zły duch uderza w męskość i kobiecość nas wszystkich, niektórzy nie pozbierali się po rozmaitych zranieniach i wykreowali fałszywy obraz samych siebie jako gejów czy lesbijki, ale to jest nic innego jak wypierani się własnej męskości i kobiecości, która nie zanika nawet pod wpływem perturbacji w ramach preferencji seksualnych. Tak, bo musi ktoś wreszcie o tym napisać, że jak niewidomi patrzymy na męskość i kobiecość z perspektywy biologii, a tak naprawdę ma swoje umocowanie w najgłębszych zakamarkach naszych dusz. Naprawdę niektóre zdania z reportażu są na żenujących poziomie merytorycznym: […] „to nie uszliby z zżyciem” […] Naprawdę, pytam się? Chrześcijanie, a jednak mają w sobie więcej nienawiści niż ktokolwiek, jeśli uważacie się z takich, to powinniście znać Pismo Święte i ten fragment Ewangelii wg św. Mateusza: „Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego” (Mt, 21, 28-32). Taka pycha, która jest w niektórych komentarzach wyżej może być powodem do naszej zguby. Wątpię zresztą, czy ktokolwiek to przeczyta, ale napiszę po raz kolejny. Nie wybieraliśmy nigdy siebie, a kto jest chrześcijaninem ten wie, że dobry Bóg stwarzając nas na swój obraz i podobieństwo, dał moją osobą mnie samemu, czyli jakbym został nadany przez Boga samemu sobie. Co ma na rzeczy ta na pozór niejasna dygresja, a no to, żeby pokazać, że żaden gej i lesbijka nie stał się taki na swoje życzenie, tylko padł ofiarą, a jeśli kocha Boga i bliźnich i jest wierny przykazaniom, to stóp takiemu człowiekowi nawet nie dosięgamy. Zresztą każdego z nas mógł spotkać urągający los tkwienia w homoseksualnej czy biseksualnej orientacji. Więcej pokory, tyle. Szkoda, że Wojciech Cejrowski tego nie przeczyta, może by spokorniał.

  • de-roker pisze:

   Masz rację .Szkoda mi tych ludzi i ubolewam nad Gruzinami , którzy tak dzielnie ruszyli na grupkę dzieciaków tylko dlatego ,że są słabi.Dziwne ,że tak wiernie i z takim zapałem nie walczyli w konflikcie z Rosjanami.:) Myślę,że dobrą wiadomością dla wszystkich heteroseksulanych jak ja jest fakt,że …Przecież to nam na rękę …homoseksulizm zmniejsza nam konkurencję.Niech sobie będą jak to nazwano sodomitami ale …Nigdy nie zgodzę się na adobcję dzieci przez takie pary.

  • kryska pisze:

   Twój komentarz jak ulał wpisuje się w ideologię gender, chociaż swoje słowa okraszasz fragmentami z wiary chrześcijańskiej. Jeśli chcesz o czymś mówić w sposób profesjonalny, to wystarczy najpierw zapoznać się z wynikami badań naukowych, które są dostępne dla każdego. z takimi badaniami możesz zapoznać się na Portal Psychologia.net.pl „Norweski film poświęcony różnicom płciowym w ujęciu ideologii gender”. Przekonasz się, że Wojciech Cejrowski, wie o tej tematyce o wile więcej niż Ty.

  • kryska pisze:

   Gdzie podział się mój komentarz ?

 10. ravv pisze:

  Artykuł niby w porządku, gdyby nie ostatni tekst redaktorzyny – Świadkowie Jehowy sekta i opłacani?! 😀 Tak się składa że mam kilku w rodzinie i wiem o nich wszystko, a to co napisałeś redaktorze podwórkowy , to same bzdury, w dodatku obraźliwe i manipulatorskie. Gdybym był ŚJ, na ich miejscu oskarzyłbym cię o zniewagę. Wiec lepiej przeproś w następnym artykule i doucz się o tej religii, amatorze. Chyba że jesteś jednym z katolickich fanatyków? Ojj takich to nie lubię, bo to to samo co ci islamisci…

  • pnp pisze:

   Ravv, doprecyzuj co wg ciebie jest bzdurą? Że ŚJ to sekta, czy że są opłacani z USA? Nie trzeba być fanatykiem i do tego katolickim aby stwierdzić bez cienia wątpliwości, że ŚJ to sekta, i nie ma co się obrażać bo to jest fakt. Czy opłacani z USA? Tego nie stwierdzę z całą pewnością ale też wykluczyć nie mogę.

 11. adi pisze:

  Uważajcie na nauki: jehowych, mormonów, adwentystów sabatariańskich, scjentologów, katolickie kulty maryjne etc , lepsze są nauki Słowa Bożego…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s