Kto twierdzi, że Putin to czekista?

Posted: 20/07/2013 in życie w eReFi

Kto twierdzi, ze Putin to czekista, szpieg…? Przecież on przez 14 lat nie obronił kraju przed grabieżą przez sforę złodziei. Magomedowi Biławowowi, bratu sławnego ze skandali eks-szefowi „Kurortów Północnego Kaukazu” Ahmeda Biławowa, przedstawiono zarzuty o nadużycie uprawnień.

Szajka

Wkrótce może on być umieszczony na federalnej i międzynarodowej liście poszukiwanych. Magomedowi Biławowowi, zastępcy przewodniczącego Rady Dyrektorów OAO „Krasnaja Poliana” i młodszemu bratu eks-szefa „Kurortów Północnego Kaukazu” i byłego wiceprezydenta Komitetu Olimpijskiego, Ahmeda Biławowa, w poniedziałek przedstawiono zarzuty. Według służby prasowej Wydziału Śledczego MWD Rosji, Magomed Biławow jest oskarżony z artykułu Kodeksu Karnego o „Nadużycie uprawnień w organizacji komercyjnej”. Ponieważ Biławow znajduje się w Wielkiej Brytanii (śledczy otrzymali oświadczenie o niemożności przyjazdu do Rosji ze względów zdrowotnych i o konieczności leczenia) zarzuty zostały postawione mu zaocznie w obecności jego adwokata.

Z doniesienia służby prasowej Wydziału Śledczego MWD Rosji:                                    ”W oparciu o dane śledztwa Biławow, wykorzystując swoje funkcje kierownicze w OAO „Krasnaja Poliana”, zamiast inwestowania środków pieniężnych, otrzymanych od OAO „Spierbank Rossiji”, na budowę olimpijskich obiektów sportowych, lokował je w Krajowym Banku Rozwoju Biznesu z rocznym oprocentowaniem na 4-7% a następnie otrzymywał pieniądze z powrotem , poprzez powiązane z nim firmy, w formie pożyczek ale już z rocznym oprocentowaniem 12,5%. Ogółem przez lata 2011-2012 w wyniku nienależnych płatności odsetek od pożyczek OAO „Krasnaja Poliana” poniosła szkodę na kwotę ponad 45 milionów rubli. W najbliższym czasie będzie podjęta decyzja o wpisaniu Magomeda Biławowa na federalną i międzynarodową listę poszukiwanych.

Od redakcji (Wolna-Polska.pl):

Niechaj Bóg pokarze satanistów!

Dobre mamy kadry w kraju! Gdzie się podział czekistowski węch u władców i czy w ogóle go mieli? Na początku putinowska władza daje możliwość obcym i innowiercom oszukiwania i grabienia do woli a następnie ta sama władza pozwala na ich ucieczkę za granicę ogłaszając potem, że przestępcy są pociągani zaocznie do odpowiedzialności. Ci zaś przestępcy, z kolei, zostają z napchanymi kieszeniami na wolności. To jaki z Putina czekista? Albo jest on całkowitym zerem z natury swojego wykształcenia i początkowej działalności albo on celowo zorganizował taką złodziejską mafię w Rosji i ma swoją dolę z działalności ścierwników rozdzierających naszą Ojczyznę na strzępy.

Za: 3rm.info;  Przekład: RX; Za: Wolna-Polska.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s