Serbia: Zbliża się parada pederastów, nacjonaliści podpowiadają jak ją “przetrwać”

Posted: 28/08/2013 in inicjatywy

Od kilku dni serbska organizacja nacjonalistyczna SNP Naši sprzedaje poprzez swoją stronę internetową “Poradnik jak przeżyć gej-paradę”. Powodem wydania poradnika jest zapowiedziana na wrzesień parada pederastów.

Poradnik zawiera szereg tekstów, w których odkrywana jest ideologia ruchu LGBT, jego cele, środki finansowania, stosunek Cerkwii Prawosławnej do homoseksualizmu, co o “populacji” LGBT myślą psychologowie, a także powiązania pomiędzy homoseksualizmem a okultyzmem.

Osobny dział został poświęcony serbskim ruchom LGBT, sposobom ich działania i ukrytym celom, a ostatni, praktyczny artykuł nosi tytuł całej publikacji – “Poradnik jak przeżyć gej-paradę”.

“Parada ponosa”, czyli “Parada dumy” została zaplanowana na 28 września, jako jedno z centralnych wydarzeń całotygodniowego festiwalu pederastycznej “kultury” pod nazwą Prajd.

Prajd jest organizowany już kolejny rok z rzędu, z wydatnym wsparciem ze strony proeuropejskich władz, jak również przy zdecydowanym sprzeciwie środowisk ortodoksyjnych, patriotycznych czy stricte nacjonalistycznych (chociaż jak można wnioskować z niemal każdych doniesień z tego kraju, są to pojęcia niemal tożsame).

W Serbii do poczucia dumy, podobnie jak w krajach zachodnich, coraz częściej przyznaje się prawo tylko mniejszościom/pederastom/etnicznym nie-Serbom, w całkowitej do opozycji do etnicznych Serbów, prawosławnych, heteroseksualnych i broń Boże nacjonalistów – tacy w reżimowych mediach coraz częściej otrzymują łatkę “faszystów”, a wyrażanie dumy staje się “mową nienawiści”. Ma to być dla reżimowych politykierów sposobem na przypodobanie się zachodowi i jedną z przepustek do obfitego unijnego tortu – jak donoszą nawet mainstreamowe serbskie media, ONZ dał Serbii niedawno łącznie 144 “wskazówki”, jak ma się zachowywać, a niemal połowa dotyczy wolności zgromadzeń.

Na ile chodzi o wolność zgromadzeń dla pederastów i ich zwolenników – nie trzeba tłumaczyć, gdyż środowiska bardziej od bransoletek i koloru torebki skupiające się na krzepie fizycznej i obecności na ulicach serbskich miast (czyt. kibice i nacjonaliści), z realizacją swoich zgromadzeń, nawet wbrew władzy, nie mają żadnego problemu. Pederaści zaś sami na łamach mediów przyznają, że bez pomocy policji nie mają na ulicach czego szukać.

Na podstawie: nasisrbija.org, b92.net
http://www.autonom.pl

Komentarze
 1. brak pisze:

  A czy nie powinni wszyscy zająć się swoim życiem? Nie chcę być źle zrozumiany ale, jeśli jestem czemuś przeciw nie biorę w tym udziału, oddalam się i żyje po swojemu? Każdy człowiek ma wolną wolę i nie wiem czy do końca jest to dobra decyzja. Zawsze w historii zajmowanie się życiem innych ludzi a nie swoim kończyło się źle. Np tacy nacjonaliści, jak żyją? – każdy powinien postawić sobie to pytanie. Oczywiście nie powinna być to sprawa obojętna, bo to co ci ludzie robią jest złe ale to ich życie i wybór i to oni skonfrontują się z Bogiem za swoje postępowanie. Zadaniem chrześcijan jest zajmowanie się sobą, swoją rodziną i braćmi i siostrami w wierze. A innymi ludźmi w sposób chrześcijański w odpowiedniej kolejności.

  • Podpis pisze:

   Masz rację. Oni za to odpowiedzą. Ale tu nie chodzi o to, tu chodzi o propagowanie tego. Dlaczego dzieci mają oglądać takie coś?

   • petro pisze:

    Jeśli człowiek widzi, że coś jest złego i nie protestuje przeciwko temu to daje ciche przyzwolenie na to. Czy w kraju chrześcijańskim jakim jest Serbia, który otrzymujemy ciosy praktycznie z każdej z strony ma przyglądać się promowaniu dewiacji? Czy nie widzisz na przykładzie zachodu ile cierpienia, bólu spowodowało przyzwolenie na te okropności? Chrześcijaństwo już praktycznie tam wymarło. Coś co było normalnością stało się nienormalnością.

    Polecam obejrzeć prezentację “Odebrać dzieciom niewinność” na http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=14051 . Bardziej spostrzegawczy rodzice już zapewne widzą jak te całe lobby dobiera się już nawet do naszych dzieci.

   • petro pisze:

    Oczywiście moja odpowiedź odnosi się do użytkownika ‚brak’. Przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd.

   • brak pisze:

    Gdzie są rodzice i ich ponoć chrześcijańska moralność? To oni powinni uchronić dziecko a nie ulotki itp.

  • Podpis pisze:

   Jeszcze taki film mi się przypomniał:

   [adresowany przy okazji do tych co twierdzą, że prawosławie, katolicyzm, protestantyzm itd. to tylko wyznania, a religia to chrześcijaństwo]
   W Niemczech jakiś czas temu dopuścili homoseksualizm a dziś partia perofili działa

 2. brak pisze:

  Petro problem nie leży w ruchach, bo one były są i będą, problem tkwi w szklanej moralności rodzin. Wystarczy mały kamyczek aby posypała się ich wiara, moralność i zasady. Gdyby ludzie dbali o wiarę to takie ruchy co mogłyby zrobić? Zaczynanie od końca jest błędem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s