Turyści z Czelabińska pobili do nieprzytomności niedźwiedzia.

Posted: 30/08/2013 in inne

Portal nakanune.ru podał informację o niecodziennym incydencie do którego doszło na szlaku na Morskie Oko.

Obywatele Rosji, Wasyl Dubienko i Alosza Pawłowicz przyjechali do Polski na tygodniowy urlop. W takcie drogi na Morskie Oko natknęli się na niedźwiedzia brunatnego, którego brutalnie pobili. Jak później tłumaczyli policji, niedźwiedzia wzięli za przebranego pracownika Tatrzańskiego Parku Narodowego, a z obawy przed mandatem za brak biletu do TPN, zdecydowali się na atak.

Rosyjscy turyści zostaną oskarżeni o złamanie ustawy z dn 16 kwietnia 2004r. o ochronie przyrody oraz będą musieli zwrócić koszty leczenia niedźwiedzia, który dochodzi do siebie w krakowskim ZOO.

Opracowała: Monika Kwiatek.

Źródło: nakanune.ru/, Za: onionas.pl/
Komentarze
 1. Paweł Jerzy pisze:

  Według tych bandytów pracownik Tatrzańskiego Parku miał chodzić na czworakach jak niedźwiedź? Albo miał wydawać niedźwiedzie pomruki? Moi dziadkowie wspominali, że po wyzwoleniu miasta przez Armię Czerwoną żołnierze radzieccy uważali, że budzik to bomba, bo tyka i dziwili się, że maszynka do mięsa nie gra a przecież kręci się korbką. Widać że niewiele się zmieniło.

  • Muszę Ci przyznać rację.
   Po rewolucji w ludzkim „raju” ZSRR inteligencję wymordowano a pozostałych dających się maszynce komunizmu przerabiano na nowy naród – sowków. Ludzi bez sumienia i bez odpowiedzialności. Tak wyrastały pokolenia obecnie nazywających siebie „Rosjanami” lecz z ruskością mających nie wiele wspólnego. Dlatego wolę rosyjskich emigrantów niż nwoworosjan.

   • Paweł Jerzy pisze:

    Myślę podobnie.
    A w tej smutnej historii z niedźwiedziem porusza mnie jeszcze to, że, jak się tłumaczyli ci Rosjanie, myśleli, że to pracownik… Czyli człowiek. I postanowili go zbić.
    Tylko misia żal…

 2. Starik pisze:

  Przestańcie kokietować …. ubawiłem się jak d…. w pokrzywach… mołodcy nastukali niedźwiedzia tego nawet Wołoszański nie wymyślił w sensacjach XX wieku 😀

  http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsJJpxkf7SnWcvDogjCZtCU2-jwuR7JISWHGRjjn5rlevwYnK6

  • Paweł Jerzy pisze:

   Jedyne, co może być śmieszne, to to, że myśleli, iż to człowiek przebrany. I to jest bandyckie. Może to śmieszy emigrantów? Bo Polaków chyba nie.

   • Paweł Jerzy pisze:

    Ze słownika: Kokieteria – zachowanie, które ma spowodować zainteresowanie u płci przeciwnej.

  • mołodiec pisze:

   Naprawdę ubaw wielki… najprawdopodobniej ten niedźwiedź był młody i niedozywiony albo chory . Ze zdrowym i dorosłym osobnikiem nie poradzili by te podpite przygłupy .
   Kiedyś byłem świadkiem jak grupa uzbrojonych po zęby grubasów zastrzeliła rzekomo bardzo grożnego i niebezpiecznego wilka – w rzeczywistości,wyglądał na małą i strasznie wychudzoną psine

 3. pisze:

  A gdzie tekst o szkodliwości NADMIERNEGO picia alkoholu? Turyści z Rosji (i poszkodowany niedźwiedź) tego z pewnością nie czytali (a tym bardziej nie zastosowali)…

 4. Starik pisze:

  Było użyte słowo kokietować, a nie kokieteria (1.1) starać się komuś spodobać, zwykle okazując seksapil
  (1.2) przen. starać się zjednać sobie przychylność kogoś
  Faktycznie domena kobiet , ale dziś Piotrusie Pany też to robią , jeśli wie pan co mam na myśli….

 5. Starik pisze:

  „Мы не знали, что это медведь”, – говорит смущённый Василий. – „Мы хотели только раз дать ему в морду, чтобы отцепился, – добавляет Алёша. – Ну, и началась драка” 😀

 6. Starik pisze:

  (My nie wiedzieliśmy, że to naprawdę niedźwiedź-mówi zasmucony Wasilij.-My tylko chcieliśmy mu tylko dać raz w mordę żeby się odczepił-dodaje Alosza.-No i zaczęła się zadyma)

 7. Starik pisze:

  (My nie wiedzieliśmy, że to naprawdę niedźwiedź-mówi zasmucony Wasilij.-My tylko chcieliśmy mu dać raz w mordę żeby się odczepił-dodaje Alosza.-No i zaczęła się zadyma)

  • Paweł Jerzy pisze:

   z Piotrusiami- Panami masz rację 🙂 Chociaż mężczyzna emabluje 🙂
   „Dać w mordę, żeby się odczepił” – i po co Misio zaczepiał? Będzie trauma na całe życie.

 8. nanoq pisze:

  Nie tylko Słowianie wiedzą co znaczy dobra zabawa
  Misie też

 9. aa pisze:

  Wiadomość z 2009 roku ..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s