Bergoglio odrzuca katolicki Krucyfiks

Posted: 28/09/2013 in ekumenizm

Żydomason-apostata Bergoglio jest świadom faktu, że współcześni pseudo-katolicy, w rzeczywistości religijne trupy, przełkną wszystko co wycieknie z żydomasońskich lóż.Żydomason-apostata Bergoglio wywala Krucyfiks i w zamian popularyzuje, demoniczne w kształcie i w treści, symbole antykatolickie udające prawdziwy symbol odkupieńczej śmierci Jezusa Chrystusa. Już w żydomasońskim Watykanie nie ma miejsca na tradycyjny Krucyfiks ale jest miejsce na bezczelnie i bluźnierczo popularyzowany diabelski, demoniczny, tak zwany, fałszywy „krzyż miłości” i taki sam „krzyż ekumeniczny”. Franciszek-Bergoglio prezentuje dwa nowe pseudo-krzyże falszywego kościoła judeochrześcijańskiego, które mają zastąpić tradycyjny Krucyfiks. Jego nowy kościół nowej religii judeochrześcijańskiej nienawidzi Krucyfiksu ponieważ przedstawia on Ofiarę Kalwarii i Świętą Ofiarę Mszy. Bergoglio został protestantem odrzucając Ofiarę Chrystusa i wprowadzając dwa wzory pseudo-krzyża nowego kościoła, mianowicie „krzyż miłości” i „krzyż ekumeniczny”.

Żydomason-apostata Bergoglio jest świadom faktu, że współcześni judeochrześcijanie (pseudo-katolicy), w rzeczywistości duchowe trupy, przełkną wszystko co wycieknie z żydomasońskich lóż.

Można tylko postawić sobie pytanie co ten osobnik promuje?

Można tylko postawić sobie pytanie co ten osobnik promuje?

Nowy kościół nowej religii judeochrześcijańskiej nienawidzi Krucyfiksu ponieważ przedstawia on Ofiarę na Kalwarii i Ofiarę Mszy Świętej. Nowy kościół judeochrześcijański jest, w gruncie rzeczy, pięćdziesiąt lat po żydomasońskiej rewolucji II Soboru Watykańskiego, protestancki (właściwie gorzej niż protestancki) i dlatego zatem nienawidzi Krucyfiksu. Protestanci już dawno temu pozbyli się Krucyfiksu i zastąpili go krzyżem ażeby być w zgodzie z ich obrzędami, które, tak jak i obrzędy nowego kościoła judeochrześcijańskiego, nie mają w sobie istoty Ofiary, którą posiada ważna Prawdziwa Msza ale nie posiłek uczty podawany na stole. Jeżeli pójdziecie do świątyni kościoła judeochrześcijańskiego (soborowego) to zazwyczaj nie ujrzycie już więcej Krucyfiksu na ołtarzu (stole), co było wymogiem Mszy Świętej przez 2000 lat, według nauczania Kościoła Katolickiego: „Krucyfiks jest nie tylko ozdobą, jest on umieszczony na ołtarzu ze względu na relację pomiędzy Ofiarą Krzyżową i tą na Mszy”. Obecnie w  wielu świątyniach judeochrześcijańskich (soborowych) protestancki krzyż zastąpił katolicki Krucyfiks. Franciszek-”Oszust”-Bergoglio, który w ciągu zaledwie 6 miesięcy pokazał, że jest nie tylko niekatolicki ale jest antykatolicki, teraz podmienia katolicki Krucyfiks na dwa wzory protestanckiego krzyża. Pierwszy wzór to tak zwany „krzyż miłości”, w którym ramię poprzeczne nie jest nawet proste ale jest wygięte (bardzo charakterystyczne dla jego zgangreniałego nowego kościoła judeochrześcijańskiego). Na przecięciu ramion krzyża widnieje głupawe czerwone serduszko.Ten „krzyż miłości” z trudem można kojarzyć z chrześcijaństwem, aluzyjnie sugerując to za pomocą dwóch ryb na obu końcach poprzecznego ramienia. Drugi wzór krzyża protestanckiego nowego kościoła judeochrześcijańskiego, który jest wprowadzany przez Bergoglio nosi nazwę „krzyża ekumenicznego”, odpowiedniego do korzystania przez nie-chrześcijan. Wzór tego krzyża posiada dodatkowe dwa wygięte ramiona, które powodują, że krzyż podobny jest do wiszącego mostu. Dodatkowo jest on upiększony niebieskimi zawijasami, przypominającymi fajkę do marihuany. Ten drugi wzór wydaje się szczególnie odpowiedni dla nowego kościoła judeochrześcijańskiego ponieważ wiemy już wszyscy, że „kapłani” tego nowego kościoła zachowują się jakby byli „naćpani”. (Niektóre informacje do tego komentarza były dostarczone przez Getty).

Ojcowie TRADITIO

Na podstawie portalu rzymskokatolickich tradycjonlistów (nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem) : http://www.traditio.com/comment/com1310.htm

Data publikacji: 28.09.2013

Oprac. GREGORIUS

Za: Wolna-Polska.pl

Komentarze
  1. brak pisze:

    Krzyż jest symbolem śmierci który eksponuje zmartwychwstanie, tak to jest rozumiane u katolików. Protestanci mogli nadać inne znaczenie krzyżowi, i świadczy to jedynie o tym, że nie można uogólniać. Co do samego artykułu trudno polemizować jeśli nie zna się prawdziwej wykładni symboliki owych krzyży. Wizualnie można powiedzieć, że ekumeniczny krzyż jest bardzo futurystyczny, dość odważny, osobiście mi się nie podoba, ponieważ zatracona jest w nim istota.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s