WIDEO: Nowe przestworza herezji ekumenizmu

Posted: 29/09/2013 in ekumenizm

Kapłan z Sowieckiego Patriarchatu Eliasz Ambarcumow, 12 grudnia 2012 roku podczas święta „jednoczenia narodów”, rozmawia ze znanym okultystą i guru „swami” Brahmadiewym.


.
Kapłan Eliasz Ambarcumow, proboszcz cerkwi pw. św. męcz. Barbary w wiosce Rachja (obłast leningradzka), przyjmuje w świątyni przedstawicieli „Ewangelicko-Luterańskiego Kościóła Ingrii”. Czerwiec 2011 r.
.

Komentarze
 1. Jung pisze:

  Miło popatrzeć, jak bez jadu nienawiści można spotkać się i z szacunkiem utrzymywać przyjazne kontakty z innymi kościołami. Widać, że nie jesteśmy ekstremistami i fanatykami, którzy w imię Boga nienawidzą wszystkich, którzy są innego wyznania. Mam nadzieję, że takie spotkania pomogą ostudzić głowy wszystkim żadnym krwi popaprańcom. Może wtedy zapanuje więcej pokoju.
  Diabeł jest tam gdzie nie nienawiść i brak miłości dla drugiego człowieka.
  Diabeł dzieli, Bóg zbliża ludzi.

  Szanujmy się nawzajem

  • Szanować a uznawać się nawzajem to dwie różne rzeczy. Zdziwię Cię, bo Chrystus nie był Takim, nie byli takimi i Apostołowie i przez 2000 lat wielu świętych. Pod płaszczykiem pokoju i wzajemnego szacunku podaje się nam uznanie za prawdę tego czym prawdą nie jest.

 2. Jung pisze:

  Pokazując przyjacielskie spotkania duchownych dwóch wyznań, którzy jak widać potrafią bez nienawiści rozmawiać i jak widać nie spotkali się po to aby zmienić wyznanie, chcesz nam wmówić, że to grzech i rzecz straszna. Nie widzę żadnego płaszczyku, widzę normalnych ludzi, którzy potrafią z szacunkiem rozmawiać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s