A jeśli by tak zrobił prawosławny na dachu meczetu

Posted: 11/01/2014 in wojna prawosławno-satanistyczna

Muzułmanin wygłasza azan z dachu kazańskiej cerkwi w samym centrum Moskwy tuż przed Bożym Narodzeniem.

Komentarze
 1. pnp pisze:

  i nie było tam nikogo kto by tego debila zdjął z cerkwi? Ot, stali tak wsie wokrug… nie było pod ręką kamienia czy cegłówki?

  • 🙂 Ktoś tu się radykalizuje

   • pnp pisze:

    Radykałem wobec takich byłem od kiedy pamiętam. Nie zawsze się zgadzam z twoimi (waszymi) poglądami, stwierdzeniami z czym czasami dyskutuję, ale są granice, których przekraczanie czyni ze mnie radykała.

   • W Grecji swego czasu był taki święty prepodobny Atanazy Paroski (1721 – 1813), który uczył że odbić greckie ziemie zajęte przez Turków należy nie orężem lecz Ewangelią. Coś na wzór ponownego zdobycia pogańskiego Rzymu poprzez męczeńską krew i wzorcowe życie pierwszych Chrześcijan. Straciliśmy nasze ziemskie państwa przez upadek bogobojności, tak więc odzyskać to co straciliśmy można tylko poprzez przywrócenie tego stanu ducha jakiego utraciliśmy.
    Odnajdując słowa tego świętego odnalazłem pełnię prawdziwego stanowiska prawosławnych na problem islamizacji Europy. Nie żyjemy już przykładnie… Bo gdybyśmy tak żyli to i Bizancjum i Rosja byłyby wolne i rozkwitałaby prawosławna wiara.

    Всё по грѣхамъ нашимъ…

 2. pnp pisze:

  „W Grecji swego czasu był taki święty prepodobny Atanazy Paroski (1721 – 1813), który uczył że odbić greckie ziemie zajęte przez Turków należy nie orężem lecz Ewangelią. Coś na wzór ponownego zdobycia pogańskiego Rzymu poprzez męczeńską krew i wzorcowe życie pierwszych Chrześcijan. Straciliśmy nasze ziemskie państwa przez upadek bogobojności, tak więc odzyskać to co straciliśmy można tylko poprzez przywrócenie tego stanu ducha jakiego utraciliśmy.
  Odnajdując słowa tego świętego odnalazłem pełnię prawdziwego stanowiska prawosławnych na problem islamizacji Europy. Nie żyjemy już przykładnie… Bo gdybyśmy tak żyli to i Bizancjum i Rosja byłyby wolne i rozkwitałaby prawosławna wiara.

  Всё по грѣхамъ нашимъ…”

  nie mam możliwości kontynuować dyskusji w wątku powyższym (dziwne).

  wszystko co tu piszesz prawda. Islamizacja jest bez wątpienia skutkiem a nie przyczyną. I obawiam się że w obecnym prawodawstwie rzut cegłówką w tego islamodebila byłoby znacznie bardziej ścigane niż wyczyn tego koranisty.
  Kiedyś miałem okazję być na bankiecie zorganizowanym w pewnym kościele w Bundesrepublik Deutchland. Party, zespół, wino , stoliki, żarcie a nad głowami krzyż. To wstęp do koranizacji Europy.

  • Jako pozytyw opowiem pewną historię, którą opowiedział mi biskup Alanii (Południowa Osetia) Gieorgij (Puchate).
   Został on zaproszony na bankiet organizowany przez jedną z wnuczek Mustafa Kemal Atatürke (czyli „Ojciec Turków”). Biskup Gieorgij nie zdjął podrjasnika przed tureckim bankietem jak to czynią fanarioccy hierarchowie. W czasie bankietu do biskupa podchodziły różne kobiety (żony znanych tureckich polityków) i ukradkiem pokazywały, że przy sobie mają ikony i że są tajnymi chrześcijankami. Wśród nich była wnuczka Atatürke.

   • pnp pisze:

    Oby takich pozytywów było jak najwięcej. Przecież nie wiemy ile takich świętych żyje/żyło na świecie, ale to budzi nadzieję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s