„70-lecie Chrystusowego Zmartwychwstania”

Posted: 18/05/2015 in humor

image

Unikalny kadr! Sądząc po napisie na scenie jest to jedyna fotografia z pierwszego wieku od narodzin Chrystusa. Fotodokument epoki Mężów Apostolskich.

Komentarze
  1. piotr pisze:

    Tytuł rodem z Fakt. Cóż jak nie ma się do czego przyczepić … Partyzancie kiedyś wchodziłem na Waszą stronę jak i zapewne wielu innych czytelników, aby przeczytać coś pożytecznego dla duszy. I dziękuję Ci za to. Dziś Wasz portal niewiele ma już takich artykułów, zrobił się z niego taki demoNtywator, czy serwis utwierdzający, że zachodnia Ukraina to wspaniali, bezgrzeszni ludzie, nie tak jak Ci z komunistycznej Rosji. W jednym artykule skarżyliście się w komentarzach na poziom dyskusji, ale zadajcie sobie pytanie czy ludzie naprawdę posiadających wiedzę, anty-moderniści, ludzie cerkiewni, a jest ich w naszej Cerkwi dość liczna grupa co sam partyzant na pewno zdaje sobie sprawę będą wypowiadać się w Waszym serwisie?

    • Piotrze, wpis jest w dziale humor więc trochę wyluzuj. Czasami w dobie coraz bardzij okrążającej nas cerkiewnej beznadziejności jest potrzebna odskocznia i zamiast biadolić i lamentować czasem z modernizmem można walczyć za pomocą śmiechu. Spójrz na to zdjęcie, co ma wspólnego Chrystus Zmartwychwstały z 70 rocznicą zwycięstwa bezbożnej Czerwonej Armii? Poziom strony nie jest zależny od materiałów takich jakich byś chciał aby tu dominowały (gloryfikujących Putlera i Niedorosję).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s