Metropolita Serafin przeciwko judeosatanistom

Posted: 20/07/2013 in wojna prawosławno-satanistyczna

W Grecji nowostylny metropolita Pireusu Serafin oświadczył, że nie wpuści do cerkwi deputowanych parlamentarnych, którzy będą głosować za otwarciem sklepów w niedziele, donosi Rosbałt.

Metropolita Pireusu Seraphim

Ustawodawstwo kraju szczegółowo określa czas otwarcia sklepów z wyłączeniem dni niedzielnych kiedy sklepy pozostają zamknięte. „Zniesienia wolnego dnia w niedzielę żąda lobby żydowskie”- uważa się w siedzibie metropolity. Według metropolity Serafina jeden dzień odpoczynku w tygodniu jest ustanowiony zgodnie potrzebami natury ludzkiej o czym mówi się w Starym Testamencie a niedziela jest starożytnym świętem chrześcijańskim. „Ta ustawa wywoła gniew Boży i będzie przyczyną mnóstwa zła w Ojczyźnie”– mówi się w oświadczeniu. W greckim parlamencie znajduje się kontrowersyjny projekt ustawy, który zezwala na otwarcie w niedziele sklepów o powierzchni do 250 metrów kwadratowych. Oprócz Greckiej Cerkwi Prawosławnej przeciwko projektowi ustawy wystąpili pracownicy prywatnych przedsiębiorstw i opozycja lewicowa.

Źródło: 3rm.info; Przekład: RX, Za: Wolna-Polska.pl

Komentarze
  1. Chrystofor pisze:

    To że pracownicy przedsiębiorstw, to zrozumiałe, ale opozycja lewicowa? W analogicznej sytuacji np. w Polsce lewica widziałaby to jako „rozdział Kościoła od państwa” czy w Grecji jest jakoś inaczej?

    A prawica czemu nie protestuje? Nie czuje związku z Cerkwią?

    czegoś to nie rozumiem. Chyba że pod nazwą lewica kryją się frakcje dbające o pracowników, a pod nazwą prawica chciwi kapitaliści:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s