„Houston Project”-zniszczenie Rusi. Czyją wolę spełnia Majdan?

Posted: 22/02/2014 in syjonizm

„Houston Project”-zniszczenie Rosji. Czyją wolę spełnia Majdan? 

Słowa wypowiedziane ponad trzy lata temu z porażającą dokładnością sprawdzają się dzisiaj. Czy jesteśmy w stanie stawić opór temu co nam zgotowali amerykańscy sataniści? Czy zdołamy zerwać pętlę, którą rząd światowy już nie jedno dziesięciolecie uważnie i skrupulatnie zadzierzga na naszej szyi? Wszystko zależy tylko od nas z wami, od naszej modlitwy do Boga o pomoc, od naszej pokuty za zdradę i za dziesięciolecia zaprzaństwa wobec Cara i Wiary, zależy od naszej wzajemnej Miłości i współczucia.

Transkrypt treści poniższego video

„Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko Rosji, że walczy o swoje samostanowienie, będzie myślał, że na koniec odzyskał wolność, a tymczasem wpadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć i Rosjanie, że walczą oni o swoje interesy narodowe, przywracają odebrane im ziemie, i tak dalej…To wszystko będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności (nacjonalizmów-tłum.), walki za swoje narodowe ideały. Tymczasem my nie damy ani jednej stronie możliwości samookreślenia na podstawie wartości narodowych i tradycji. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie siebie osłabiało wzajemnie i będzie wzmacniać nas, głównych dyrygentów rozpadu i zamieszania, stojących na uboczu i nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach”.

UWAGA! Przed oglądaniem włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.
.

.


.

Źródło: 3rm.info, Przekład: RX; Za: Wolna-Polska.pl

Komentarze
 1. rafal pisze:

  Kolejny debilizm

 2. rafal pisze:

  Krzyk o sobie piszesz?

 3. rafal pisze:

  Po prostu jaki „news” taki komentarz, dostosowałem zwyczajnie poziom do newsa. Ogólnie przyczyny bardzo proste niesamowita korupcja, wąska grupa bardzo bogatych stojących ponad prawem, przekupni sędziowie (znaleziono dokumenty), brak kontroli demokratycznej -ograniczenia wolności prasy, proste i jasne. Zatarcie wszelkich hamulców moralnych, wystarczy obejrzeć willę Janukowycza -fotek kupa w necie, łącznie z takimi smaczkami jak jego sedes i akt. Każda władza bez kontroli nad nią prowadzi do tego, ryba psuje się od głowy. Dla mnie tym co Grecy dali najcenniejszego to demokracja.

  • ПРАВОСЛАВНЫЙ АНТИМОДЕРНИСТ/Prawosławny Antymodernista pisze:

   Parę cytatów znanych osób na temat demokracji.Najciekawsze są autorstwa wielkich filozofów starożytnej Grecji, z okresu kiedy demokracja się rodziła.
   „Nienawidzę demokracji. Dobry dyktator jest lepszy. Demokracja w Wielkiej Brytanii przyniosła tylko zamęt.”
   Bernie Ecclestone – szef Formuły 1

   „Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma więcej do powiedzenia od profesora z uczelni jest chory”
   Janusz Korwin-Mikke – polityk UPR, publicysta

   „Jeśli większość ma rację – jedzmy gówno… – Miliony much nie mogą się mylić”
   Waldemar Łysiak – pisarz, publicysta

   „Dlaczego mniejszość ma się poddawać woli większości?”
   Henry Thoreau – filozof, pisarz, teoretyk

   „Demokrację można by uznać za niewinny żart, gdyby nie była maską bluźnierstwa.”
   Nicolas Davila – myśliciel, filozof, teolog polityczny

   „Demokracja to kult szakali wyznawany przez osły.”
   Henryk Mencken – eseista, dziennikarz

   „Demokracja to droga do dyktatury”
   Platon – filozof grecki

   „Demokracja nie jest gwarancją pokoju.”
   Stanisław Stomma – prawnik, publicysta

   „Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami.”
   Arystoteles – filozof, uczeń Platona

  • lena pisze:

   „Po prostu jaki “news” taki komentarz, dostosowałem zwyczajnie poziom do newsa”

   widzisz rafale… dla mnie to marne tłumaczenie. Poziom komentarza świadczy o jego autorze a nie o artykule, do którego się odnosi.

   Co do demokracji… Najwybitniejsi (czyli ci, którzy naprawdę troszczyli się o swój kraj i rodaków a nie o własne korzyści) przywódcy, politycy, myśliciele greccy od starożytnych czasów po czasy współczesne nie byli demokratami. Wiedzieli, że to właśnie niszczy ich kraj. Dlatego praktycznie wszyscy zostali zamordowani. Przez tzw demokratów. W obawie o utratę pozycji i wymiernych osobistych korzyści z nią związanych.
   Na marginesie: idiota pochodzi od greckiego ιδιωτις, w wolnym tłumaczeniu „prywaciarz”. To mówi bardzo wiele jak w starożytności postrzegane było dbanie tylko o własne interesy. Sama idea demokracji jest bardzo wzniosła. Tyle, że w praktyce nigdy się nie sprawdziła bo ludzie mają niestety tę słabość zgarniania jak najwięcej dla siebie, każdym kosztem.

 4. PRAWOSŁAWNY CZASOWNIK pisze:

  Jaka demokracja ? Grecja bez monarchii też przepadła. Sama demonkracja nic nie znaczy!
  Czy nie widzicie! W 3 dni ginie dużo ludzi na majdanie. W kolejne dni jakieś fikcyjne porozumienja z cyklu Sikorskiego (ALBO PODPISUJECIE ALBO WSZYSCY DEAD).Ktoś(?) podpisuje.Baptysta tymczasowy prezydent(!?). Julka w wózku wjeżdża na majdan , aby zdążyć na zakończenie krwawego flash mobu. Willa i majątki Janukowycza w szybkim tempie otwarte do zwiedzania i złorzeczenia. WY W TO WIERZYCIE??? PYTAM SIĘ WY W TO WIERZYCIE!!!
  Z kogo robią po raz kolejny durnia??? Teraz czekać aż publicznie zamordują Janukowycza w zemście za zabitych na majdanie i sprawa będzie załatwiona? Dla kogoś tak!

 5. rafal pisze:

  Zdjęcie aktu nie pochodzi z rezydencji Janukowycza a z jednej z wystaw i to jest wolna prasa jest sprostowanie. Za to tej budy psu Janukowycza to niejedna rodzina może pozazdrościć.

 6. PRAWOSŁAWNY CZASOWNIK pisze:

  …. wychodzi na to ,że obama -czestnaja ludyna, cameron-czestnaja ludyna, tusk-czestnaya ludyna , bush-czestnaya ludyna za zabicie Iraku i saddama ….itp etc . No klękajcie narody przed filozofią Kalego!!!

 7. PRAWOSŁAWNY CZASOWNIK pisze:

 8. PRAWOSŁAWNY CZASOWNIK pisze:

  To podobno rezydencja Julii Tymoszenko. Mały domek typowy dla osób walczących z korupcją, złodziejstwem i nadużyciami władzy: ) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=662353713821096&set=a.620915421298259.1073741828.620887914634343&type=1&theater

 9. PRAWOSŁAWNY CZASOWNIK pisze:

 10. PRAWOSŁAWNY CZASOWNIK pisze:

  W sobotę Julia Tymoszenko na Majdanie oświadczyła, że będzie kandydować na prezydenta. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna z Angelą Merkel i Tymoszenko już nie kandyduje. Namiestnikiem niemieckim w Kijowie ma być Kliczko.

 11. RTS pisze:

  E tam Babkin na fejsie napisał że to Sergei Bezrukov klassno sigrał Juliju na majdani. Jula poka v bolnicy 😉

 12. RTS pisze:

  Oleg Царев podoba mi się jego postawa. poczytajcie na jego profilu facebookowym.

 13. rafal pisze:

  Antymodernisto lepiej dowiedz się jakimi „autorytetami” się posługujesz np: Bernie Ecclestone to ten co wychwał Husajna, Hitlera. Paru innym też się co nieco da przypisać. Wolę inny cytat: demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego – Winston Churchill. Rezydencja Tymoszenko w porównaniu z Janukowycza to buda dla psa (jeśli to ona). Partyzancie właśnie dzięki pierestrojce Cerkiew mogła się odrodzić jak to wykorzystała to inna sprawa. Zresztą opinia Gorbaczowa o wydarzeniach na Ukrainie jest bardzo podobna do mojej. Demokracja opiera się nie tylko na wyborach ale i kontroli sądowniczej władzy.

  • ПРАВОСЛАВНЫЙ АНТИМОДЕРНИСТ/Prawosławny Antymodernista pisze:

   No Rafale!Czapki z głów przed twoją pro-demokratyczną uczonością. Jeśli uważasz,że powinnyśmy dziękować Gorbaczowowi za to że dzięki swojej „piererozp…dolce”dał wolną ręke obecnej strukturze ,która powstała z inwencji twórczej bolszewików,ma krew na rękach milionów niewinnych chrześcijan i jeszcze na dodatek bezprawnie nazwała siebie Cerkwią.No to tylko zagrać fanfary pozostało!Aha!To chyba jeszcze powinienem ciebie pozdrowić z niedawnym,demokratycznie ustanowionym w RF świętem 23 lutego.Radze drogi Rafale czytać więcej historycznych książek,a nie tylko szkolne podręczniki.Czasami lepiej złamać zasady i zasięgnąć literatury ,która nie zawsze jest zgodna z poprawnością polityczną.

  • ПРАВОСЛАВНЫЙ АНТИМОДЕРНИСТ/Prawosławny Antymodernista pisze:

   Sowieci jak w bandycki sposób dochodzili do władzy w Rosji to też siebie nazywali demokratami ,że dają możliwość prostemu ludowi decydować o losach państwa. Czy nie uważasz drogi Rafale za ironię ,że jeśli prześledzi się historię dzisiejszych rajów demokratycznych m.in.jak Francja ,to przeważnie było to poprzedzone rewolucją i dyktaturą,która pochłaniała tysiące istnień. I jeszcze jedno:wśród cytatów o demokracji były też wypowiedzi wielkich,światłych umysłów takich jak Platon i Arystoteles,no ty bardziej wskazałeś te,do których autorów można było się przyczepić.Bardziej mnie interesuje twoje zdanie na ich temat,w końcu w jednym z wcześniejszych twoich komentarzy wychwalałeś starożytną Grecje za to zrodziła „cud” jakim jest demokracja.

 14. rafal pisze:

  Antymodernisto myślę, że książek historycznych w tym źródeł przeczytałem o wiele więcej niż Ty, czy między innymi wykształcenie historyczne z czasów kiedy na uczelniach czegoś wymagało to za mało. Co do Francji to do upadku monarchii doprowadziła jej degeneracja, zepsucie taka sama dokładnie jak u Janukowycza, wzór się powtarza. Nie ma czemu się dziwić, że ludzie się buntują jak dzieje się im krzywda. Nigdy nie wychwalałem systemu komunistycznego gdyż uważam go za zbrodniczy co też parokrotnie pisałem. Nie uważam Rosji za państwo demokratyczne żebyś nie miał wątpliwości zreszto tak samo jak wspomniany Gorbaczow. Chcesz żebym odniósł się do innych wybitnych umysłów (pomijając tego popierającego Husajna i Hitlera) jak Platon czy Arystoteles poczytaj szczególnie dzieła Platona to potem porozmawiamy bo ich wcale nie znasz poza formułką Platon wielkim filozofem był.

  • starik pisze:

   Ten chłoptaś rafal zaczyna mnie irytować swoją „uczonością”, a jego doktoryzacje i wyciąganie wniosków historycznych oraz zmysł polityczny powlają dosłownie. NIe ma jak lemingologia stosowana 14 letniego analfabety trollującego na PP.

 15. rafal pisze:

  Starik to nie ja zarzucałem komuś brak wiedzy tylko odpowiedziałem, nigdy z wykształceniem nie wylatywałem dopóki ktoś mi nie zarzucił, że nie mam pojęcia o historii. Chłoptasiem to możesz nazywać siebie i swoich kolegów, nie potrafisz nawet dotrzymać danego słowa i wiesz doskonale o czym piszę. Analfabeta to o tobie?

  • lena pisze:

   pozwolę sobie zabrać głos z pozycji obserwatora kilku wcześniejszych dyskusji na łamach PP.

   Rafale, być może nie zarzuciłeś wprost nikomu braku wiedzy jednak Twoje wypowiedzi są pełne uszczypliwych uwag i szyderczego wręcz odnoszenia się do osób wypowiadających się tutaj. Domyślam się, że każdy to wyczuwa i reaguje w taki a nie inny sposób. Trudno mieć im to za złe skoro Ty sam również reagujesz nerwowo na jakiekolwiek uwagi pod swoim adresem.
   Wykształcenie o niczym jeszcze nie świadczy ale, jak widać, często jest powodem do pychy. Większą wartość jednak ma (moim skromnym zdaniem) kultura w rozmowie i w obyciu oraz szacunek jaki okazujemy innym bo to właśnie przede wszystkim jest wykładnikiem tzw. klasy. Wykształcenie może być jedynie mile widzianym uzupełnieniem.
   Proponuję zatem, drogi rafale, nauczyć się okazywać szacunek rozmówcy a zapewniam Cię, że otrzymasz dokładnie to samo w rewanżu.
   Twój pierwszy komentarz, natomiast, w tym temacie zdyskwalifikował jakąkolwiek dyskusję, choć można go po prostu zignorować, co moim zdaniem jest najlepszym wyjściem. Jednak, co powinieneś zapamiętać, sposób, w jaki się wypowiadasz świadczy tylko o Tobie.

   Na moje oko, bardzo możliwe, że „zezowate”, nie jesteś prawosławny.

 16. rafal pisze:

  Ależ Leno o prawosławności nie świadczy czy ktoś zgadza się z partyzantem czy nie. Żeby wyrobić sobie zdanie poczytaj sobie wcześniejsze posty choćby starika w moją stronę zobaczysz jego „kulturę”. Byłem szabesgojem, durniem i paroma innymi wyzwiskami obdarzony za to, że twierdziłem, że pewne podawane tu fakty są bajką choćby ostatnie krzyżyki dla psów w unii, lubię jak ktoś przypuszcza, że czytelnik ma choć minimum inteligencji, mój problem dla niektórych to to, że potrafię im pokazać, że po prostu historii nie znają. Z wykształceniem nie wychodziłem dopóki ktoś mi nie zarzucał, że nie mam pojęcia o czym się wypowiadam. Do starika nie odnoszę się gorzej niż on do mnie a zaczełem odpowiadać dokładnie w ten sam sposób jaki zwracano się do mnie -szczególnie starik, nie byłem pierwszy. Mam szacunek dla każdego kto ma dla innego człowieka, nieważne czy jest Rosjaninem, Polakiem czy Żydem, znam niejednego katolika lepszego niż niejeden prawosławny i w druga stronę też. Dla mnie prawosławie to pomijany tutaj Kallistos Ware, Maria Skobcowa, Jerzy Klinger dużo bardziej niż Ujkowice. Gwarantuje, że gdy wytkniesz kłamstwo czy po prostu niezrozumienie faktów to nie spotkasz się z szacunkiem. Niedawno został usunięty post w którym pokazywano bicie nahajkami kobiet z Pussy Riot (od razu mówię, że bardzo nie podoba mi się sposób w jaki wiele rzeczy robią ale uważam, że miejsce dla nich jest w areszcie a nie okładanie pałkami przez kozaków, też mi „bohaterowie”), taką samą opinię napisałem pod postem ale chyba „wyparował”. Mam znajomego który podobne głupoty co Project Huston opowiada tylko zmienia słowo Żyd, Zachód na Rosja jest Polakiem i jak to można skomentować? To ja mam taki mini konkurs funduję dla pierwszych trzech osób które potwierdzą wprowadzenie przez unię krzyżyków dla psów książkę z sklep.cerkiew.pl , myślę, że mimo wszystko coś znajdzie się w nim ciekawego.

 17. rafal pisze:

  Partyzancie podsyłaj ten adres gdzie go kupiłeś z danymi. Jeśli okaże się prawdą pierwsza książka dla Ciebie. Nie doszukuję się nieprawd, drugiego dna, jak chcesz mógłbym podać ich całą listę choćby z faktami popartymi badaniami naukowymi gdzie popełniasz nadużycia. Nie wierzysz historykom bo kłamią, astrofizykom bo twierdzą, że teoria heliocentyczna była wielkim krokiem w nauce, genetykom bo dowodzą, że askenazyjczycy nie są potomkami chazarów, czyli wszyscy kłamią a wąska grupa oświeconych osób zna prawdę, pachnie mi to masonerią. Czy prowokowaniem jest mówienie, że używanie przemocy cielesnej w stosunku do gejów jest złem, mimo tego, że uważam to za zboczenie to uważam, że potrzebna jest za nich modlitwa a nie przemoc. Czy mówienie, że jeśli byłbyś wygrał demokratyczne wybory uznałbym ten wybór chociaż znając Twoje poglądy nie wiem czy byłbyś już ją oddał pokojowo, powiem szczerze bałbym się przelewu krwi z Twojej strony. Na komunizm mam takie same zdanie jak Ty, na siergiaństwo takie same, burzenie cerkwi uważam za barbarzyństwo. Co do komentarzy rzekomo prowokujących to takie zdanie ma jednak bardzo duża część społeczeństwa, zdecydowana większość historyków ale to lemingi. Co do bana to mylisz się zbanowałeś mnie a przywróciłeś po przejęciu konta. Bana dostałem za twierdzenie (notabene poparte materiałami źródłowymi jak sam zadasz sobie trud też znajdziesz), że św. męczennik Gabriel nie został zamordowany przez Żyda, z dokumentów historycznych choćby z procesu wynika jasno został on uniewinniony, nie było dowodów przeciw niemu, a wiesz, że w tych czasach łatwo do wszystkiego było się przyznać a zawsze pierwszym oskarżonym był Żyd. Dla mnie św. Gabriel nie jest św. dlatego, że został zamordowany, są inne dowody na świętości. Na portalu cerkiew.pl był artykuł dokładnie o takich samych wnioskach. Starika jakoś nie stopowałeś a wiele odzywek można wprost zakwalifikować jako chamskie za to zgodne z jedyną słusznie linią. Leno mam nadzieję, że przynajmniej część Twoich wątpliwości rozwiałem.

 18. rafal pisze:

  Jukka
  Armia cesarska -Europa, ok
  pies -ok
  krzyż -nawet grecki ok
  ale coś mi się gryzie, wysil się ciut więcej, ciut coś nowszego, no i niekoniecznie ze znakiem czerwonego krzyża 😉
  jak nie będzie niczego innego to i to niech będzie, powiedzmy do końca tygodnia, ale nie jestem do końca z odpowiedzi zadowolony, no ale cóż na bezrybiu i rak ryba
  zadowolony jestem jednak z Partyzanta ze zmiany tytułu artykułu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s